En İyi İşler En Sağlam Projelerin Eseridir.

0
UZMAN KADROMUZ
0+
TAMAMLANAN 

PROJELER

0%
MEMNUN MÜŞTERİLER!
0
ÇALIŞTIĞIMIZ ŞEHİR 

VE ÜLKE SAYISI

0+
İÇİLEN KAHVE SAYISI 🙂

Kısaca Hakkımızda

Mag Teknik Elektrik, Proje, Taahhüt, Mekanik elektrik tesisatı proje ve taahhüt
konularında faaliyet göstermekte olup 2012 yılında kurulmuştur. Kuruluşundan bu yana taviz vermediği kalite ve güvenin önceliği ilkesiyle çıktığımız bu yolda teknolojik gelişmelerin ışığında geleceğe doğru emin ve güvenli adımlarla yol almaktayız. Mag Teknik ailesinin hedefi ilkelerinden taviz vermeden kendi sektöründe en iyi olmaktır.
Mag Teknik; çelik konstrüksiyon ve betonarme sanayi yapıları, endüstriyel tesisler, konut ve sosyal tesisler, eğitim ve sağlık kurumları gibi pek çok tesisin alçak ve orta gerilim, kuvvetli ve zayıf akım elektrik tesisatlarının proje ve taahhüt işlerini yürütmektedir.
Taahhüdü yapılan işlerde en iyi sonucun en kaliteli biçimde elde edilmesi, yapılan iş programına uygunluk, bütçe, iş ve çevre emniyetinin eksiksiz şekilde gözetilmesi değişmez çalışma ilkelerimizdendir. Bunların sağlanması içinde gerekli olan tüm inceleme, keşif, malzeme temini ve uygulama projeleri tarafımızdan eksiksiz olarak sürdürülmektedir.

2012
Şahıs Firmamızı Kurduk
İlk olarak şahıs firmasıyla faaliyete geçen MAG TEKNİK daha sonrasında Anonim Şirketi olarak faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir.
2014
Başarılı İşler!
Kalite ve hizmetten ödün vermeyerek hizmet veren firmamız hızla genişme ve büyümeye devam etmektedir. Yaptığımız bütün işlerde, memnun ettiğimiz müşteri sayısı git gide artmaktaydı. Bu durum şahıs firmamızın, Anonim Şirketi olmasında büyük zemin hazırlamış oldu.
2015
Anonim Şirketi Olduk!
Büyümekte ve gelişmekte olan firmamız anonim şirketi olarak daha geniş bir kitleye hizmet vermeye devam edecektir.
2019-∞
Hizmete devam!
Yurtiçinde ve yurtdışında olmak üzere bir çok işi, en iyi şekilde yapıp teslim ettik. Şu an devam eden projelerimizde de aynı hassasiyetle devam ediyoruz. MAG TEKNİK olarak bu gibi projelerde yer almaktan büyük mutluluk duymaktayız.

sign

Kesintisiz Destek

0 (216) 634 76 61

İnkılap Mah. Kesim Sok. No:1-3 (Temaş Plaza) Kat:9 Daire:17 Ümraniye/İSTANBUL

TEL: 0 (216) 634 76 61

E-POSTA: info@magteknik.com.tr

 • "Başarılı ve azimli bir ekibe sahip oldukları kesin."

  KİNZA

  ...

  ...

 • "Çalışma şekilleri gayet tatmin edici."

  DOĞUŞ LAUNDRY

  ...

  ...

DENEYİMLİ EKİBİMİZ